Co, Gdzie, Kiedy?

Parada Załóg

Trasa parady: Wały Chrobrego – Teatr Letni

16:00

Wały Chrobrego

16.00 Parada Załóg - Trasa parady: Wały Chrobrego - Teatr Letni
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami

Katedra Św. Jakuba

12.00 Msza Święta „Za tych, co na morzu”

Łasztownia

09.00-24.00 Festiwal Rzeźb w Piasku
10.00-21.00 Strefa Namiotów Sferycznych
10.00-02.00 Festiwal Smaków Food Trucków
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-02.00 Wesołe Miasteczka
10.30-14.30 Festiwal Orkiestr Dętych
14.00-15.00 Nabożeństwo ekumeniczne - scena
18.30-23.30 Scena Łasztownia - koncer zespołów: Stare Dzwony, Perły i Łotry, Ryczące 20

Teatr Letni

17.00-17.30 Program artystyczny
17.30-18.00 Rozdanie nagród przez STI

Pokłady jednostek

10.00-20.00 Zwiedzanie jednostek (pokłady jednostek klasy A i B)
15.00-16.00 Wodowanie książki "Zobaczyć Cape Horn. Czy warto było?" (Fryderyk Chopin - Łasztownia)
16.00-17.30

Uroczystość zmiany portu macierzystego STS Kapitan Borchartd na Szczecin. Uroczystość wodowania znaczka okolicznościowego Poczty Polskiej oraz książki K. Wolnik-Sayny „Przez morze bez kapci” – kapitan Borchatdt.(STS Kapitan Borchardt - Nabrzeże Starówka)

 

17.30-22.30 Koncerty zespołów: Shantażyści, Hard Times, Dominia Żukowska i Andrzej Korcyki (Fryderyk Chopin)

Bulwar Gdyński

10.00-21.00 Gry, animacje, projekcje filmowe w namiocie technologicznym home.pl
11.30-12.00 Orszak literacki - wodowanie statków poezji
12.00-02.00 Scena Chillout

Port Jachtowy

10.00 – 20.00 Przystanek tramwaju wodnego (bezpłatne bilety w namiocie TT-Line)

Scena Główna

20.00-22.00 Koncert The Voice of Poland: Rafał Brzozowski, Adam Stachowiak, Sarsa, Damian Ukeje, Andrzej Piaseczny, Anna Karwan, Antek Smykiewicz, Mateusz Grędzińśki, Natalia Nykiel, Afromental

Wyspa Grodzka

 10.00-22.00 Strefa Sportu - turnieje i zabawy sportowe

Plac Adama Mickiewicza

12.00-20.00 Strefa Dziecięca
12.00-20.00 Family Travel Festival

Nabrzeże Wieleckie

10.00-20.00 Przystanek tramwaju wodnego (bezpłatne bilety w namiocie TT-Line)
15.00-22.15 Scena na wodzie, koncert zespołów: Mechanicy Szanty, Perły i Łotry, Ryczące 20, Klang, Shantażyści, Hard Times (Bulwar Piastowski)

Park Żeromskiego

11.00-01.40 Kino Żeglarskie

Plaża Miejska Głębokie

13.00-20.00 Wakeboard dla mieszkańców (wydarzenie towarzyszące)

Opera na Zamku

19.00 Prawykonanie utworu symfonicznego „ODYSSEA” Henriego Seroki (koncert biletowany)

Jana z Kolna

10.00-16.00 Wyścigi drezyn z OT Logistics
10.00-02.00 Jarmark pod Żaglami
10.00-02.00 Wesołe Miasteczka

Ostatnio dodane

?>