Przejdź do treści

Aktualności / Quizy, warsztaty i wodne wariacje w Strefie Dziecięcej

21.08.2022

To już trzeci dzień pełen radości w Strefie Dziecięcej przy pomniku Adama Mickiewicza. Każda atrakcja jest oblegana przez najmłodszych uczestników Żagli 2022, dlatego jeśli jeszcze nie ma Was na terenie imprezy - koniecznie odwiedźcie nas ze swoimi pociechami.

Quizy i występy dla całej rodziny 

W centrum placu stoi dumnie specjalnie przygotowana scena, na której odbywają się quizy i różnorodne występy. Można m.in. sprawdzić swoją wiedzę o Szczecinie, wykonać nietrudne zadanie od prowadzącego i zgarnąć gadżety. Na niedzielę zaplanowano m.in.: występy miejskich przedszkolaków, animacje czy pokazy taneczne. Całe rodziny bawią się wspólnie w Sferze Dziecięcej. 

Bransoletki, maski i torby - zrób to sam

Koniecznie zajrzyjcie pod duży namiot tuż przy strefie z hamakami. To właśnie tam dzieci własnoręcznie tworzą super pamiątki z Żagli - bransoletki z imieniem, udekorowane maski, pomalowane kamyki czy ekotorby z morskimi ozdobami. Jest też długopis 3D. Tutaj na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł puścić wodze fantazji! Liczy się kreatywność i dobra zabawa. 

Deski na wodzie - poczuj morskie flow

W strefie dziecięcej można nie tylko wydobyć z siebie duszę twórcy, ale także sprawdzić się w rozrywkach wodnych i m.in.: sprawdzić się jako surfer na torze do skimboardu czy chwycić wiosło w dłoń i pośmigać w basenie na desce SUP. 

Quizy, warsztaty i wodne wariacje w Strefie Dziecięcej