Przejdź do treści

Aktualności / Informacje dla wystawców

27.04.2023

Już po raz trzeci zapraszamy do udziału w wydarzeniu Żagle. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia, ponownie stając się w Szczecinie żeglarskim świętem. Nieodłącznym elementem Żagli są stoiska jarmarkowe - zapraszamy do zapoznania się z warunkami sprzedaży stoisk. Stwórz z nami niepowtarzalny klimat tego wydarzenia!

Sprzedaż wolnych stoisk rozpocznie się 24.05.2023 r. o godz. 12.00. Prowadzona będzie przez platformę IAI na stronie zegluga.iai-shop.com Informację przypominającą o sprzedaży stoisk prześlemy również mailowo, dlatego, żeby nie ominąć ważnych wiadomości, zapisz się do newslettera >>

Informacje o platformie sprzedażowej oraz instrukcje obsługi systemu sprzedaży stoisk na imprezach ŻSTW Sp. z o.o. dostępne są pod linkiem: https://zstw.szczecin.pl/pl/wydarzenia/2023/zagle/informacje-dla-wystaw…

WAŻNE:
Przed przejściem do systemu sprzedażowego zapoznaj się z regulaminami oraz polityką prywatności.
Sprzedaż dużych stoisk o powierzchni powyżej 12 m2 przeznaczonych na gastronomię odbywa się na podstawie zapytania ofertowego. Firmy zainteresowane ww. stoiskami proszone są o przesłanie maila kontaktowego na adres jarmarki@zstw.szczecin.pl. Szczegółowe informacje odnośnie możliwości rezerwacji stoiska zostaną przekazane zainteresowanym w osobnym mailu.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w zapytaniu ofertowym dot. najmu terenu na Łasztowni pod atrakcje typu „dmuchańce”. Firmy zainteresowane powierzchnią pod tego typu atrakcje proszone są o przesłanie maila kontaktowego na adres jarmarki@zstw.szczecin.pl. Szczegółowe informacje odnośnie możliwości rezerwacji stoiska zostaną przekazane zainteresowanym w osobnym mailu.
Wzorem poprzednich lat ulica Jana z Kolna będzie przejezdna dla wszystkich pojazdów w obu kierunkach.
Wiadomości organizacyjne wraz z przepustką zostaną przesłane wystawcom ok. 7 dni przed rozpoczęciem imprezy.
 

Kontakt dla wystawców:
Maciej Łabaziewicz
maciej.labaziewicz@zstw.szczecin.pl

tel. +48 91 35 16 207

Informacje dla wystawców