Przejdź do treści

Media

Finał The Tall Ships Races – akredytacje dla mediów

Rozpoczynamy proces przyjmowania wniosków o wydanie akredytacji prasowych dla przedstawicieli mediów obsługujących sierpniowy finał regat The Tall Ships Races 2024 w Szczecinie. Zachęcamy do wypełnienia formularza akredytacyjnego, który znajduje się pod linkiem:

https://tsr.accredi.pl/media

Akredytacje uprawniać będą m.in. do korzystania podczas imprezy z biura prasowego zlokalizowanego w Hotelu Focus czy wstępu na teren strefy na tarasie nad fontanną – przy pomniku Herkulesa walczącego z Centaurem.

Przyjmowanie wniosków potrwa do 28 lipca.

Zamknięcie przestrzeni powietrznej

Ze względów bezpieczeństwa zdecydowano o zamknięciu przestrzeni powietrznej nad Odrą podczas sierpniowego finału regat The Tall Ships Races.

Zakaz lotów obowiązywać od 1 sierpnia od godz. 10:00 do 5 sierpnia do godz. 18:00.

Zakaz obejmie obszar całość planowanego wydarzenia, drogi dojścia od strony centrum oraz prawego brzegu. Strefa stworzona będzie od zjazdu z Nabrzeża Wieleckiego w kierunku centrum miasta. Obszar objęty ograniczeniami będzie obejmować okręg o promieniu 900 m, od ziemi w górę na 500 m. Za niedostosowanie się do zakazu drony będą mogły zostać unieruchomione lub zniszczone. Oprócz tego za złamanie zakazu grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub rok więzienia.

Redakcje, które chciałyby uzyskać warunkowe pozwolenie na loty dronem w czasie wydarzenia proszone są o kontakt z Biurem Prasowym.

 

Kontakt dla mediów
Celina Wołosz

Rzecznik prasowy wydarzenia Wielki Finał The Tall Ships Races 2024 w Szczecinie. 
telefon: +48 517 423 577
e-mail: rzecznik@zstw.szczecin.pl

 

 

  • Główny sponsor portowy
  • Sponsor
  • Partner
  • Partner technologiczny
  • Partner medialny
  • Organizatorzy
  • Patron honorowy