Przejdź do treści

Dla Biznesu

Finał regat the Tall Ships Races to dobry czas na biznes!

Wydarzenie tworzą mniejsze i większe przedsiębiorstwa, które mają okazję zaprosić i spotkać się ze swoimi partnerami i potencjalnymi kontrahentami lub w specjalnie dedykowanej strefie przedstawić swój potencjał szerszemu gronu odbiorców.Firmom, które będą chciały współtworzyć razem z nami finał regat the Tall Ships Races, jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie merytoryczne, logistyczne i techniczne. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie przygotować:

  1. namioty: zwykłe czy sferyczne, nie mają dla nas tajemnic
  2. multimedia
  3. wyposażenie stref w przyciągające odbiorców atrakcje obsługiwane przez profesjonalnych animatorów: preferujemy, takie rozwiązania, które angażują odbiorców.

Poza obsługą na miejscu proponujemy również szerokie działania promocyjne: kampanię outdoorową lokalną i ogólnopolską, działania ambientowe, a także udział w kampaniach online oraz obecność logotypów we wszystkich przekazach szykowanych przy okazji imprezy.

Impreza na pokładzie

Impreza integracyjna na pokładzie żaglowca? Czemu nie! To da się zorganizować. Praktyka wynajmowania pokładów i organizowania na nich ekskluzywnych spotkań dla firm jest powszechna. Największym zainteresowaniem cieszą się pokłady jednostek klasy A, ale w zależności od zapotrzebowania możliwe jest także wynajęcie mniejszego pokładu. Możliwości zależą tak naprawdę od zainteresowanych, bo my jesteśmy w stanie zorganizować taki event zarówno dla 40 jak i 200 zaproszonych gości.

Czym się wyróżnia taka impreza na pokładzie? Wyjątkową scenerią i atmosferą, oraz tym, że jest to wydarzenie zamknięte, dostępne wyłącznie dla zaproszonych gości. A to, jak będzie ono wyglądało zależy także od zamawiającego – może to być standing party połączone z mini koncertem, dwugodzinny rejs po Odrze czy wieczór integracyjny dla konkretnej branży. Pomysłów jest wiele, a my jesteśmy w stanie je zrealizować. 

Chętnie zapoznamy się z Państwa oczekiwaniami i przygotujemy indywidualną wycenę dla takiego spotkania! Wśród naszych partnerów z poprzednich edycji są m.in. takie podmioty jak PKO BP, Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, mvb, Orthosport, CSL i wiele innych.

Każda firma, która się do nas zgłosi może liczyć na naszą pomoc i zaangażowanie w realizację projektu. 

Kontakt dla firm

Maciej Łabaziewicz 

telefon: 667 401 405

e-mail: maciej.labaziewicz@zstw.szczecin.pl 
 

  • Główny sponsor portowy
  • Sponsor
  • Partner
  • Partner technologiczny
  • Organizatorzy
  • Partner medialny