Przejdź do treści

Organizatorzy

Miasto Szczecin
MIASTO SZCZECIN

Jedno z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich miast. Swoją jakość buduje przede wszystkim na przyrodzie, żeglarstwie i zieleni. Posiada niewątpliwy potencjał łączenia w sobie dynamiki i kreatywności metropolii oraz przestrzeń i spokój miejsca przyjaznego ludziom i naturze. W 2007 roku, po raz pierwszy, Szczecin był gospodarzem finału The Tall Ships Races. Wielkie Żaglowce powróciły w 2013 i 2017 roku (TTSR), a także w 2015 w ramach Regat Bałtyckich. 
www.szczecin.eu

 

cż

CENTRUM ŻEGLARSKIE

Centrum Żeglarskie to przyjazna przystań i wyjątkowe miejsce na żeglarskiej mapie Polski – przestrzeń zarówno dla jachtów i turystów, jak i dla tych, którzy chcą uczyć się żeglarstwa. Współorganizuje miejskie wydarzenia o charakterze morskim, dzięki którym można przeżywać prawdziwe żeglarskie emocje w Szczecinie.
www.centrumzeglarskie.pl

 

 

    saa

SZCZECIŃSKA AGENCJA ARTYSTYCZNA

Szczecińska Agencja Artystyczna jest miejską instytucją kultury organizującą wydarzenia o charakterze kulturalnym, artystycznym i rozrywkowym. Jest jedną z najstarszych polskich agencji artystycznych. Odpowiada za organizację największych w Szczecinie imprez masowych. 
www.saa.pl

 

  zstw

ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA TURYSTYKA WYDARZENIA

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia to miejską spółka zajmująca się organizacją największych miejskich wydarzeń, do których należy zaliczyć finały regat The Tall Ships Races, Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej czy Jarmark Bożonarodzeniowy. ŻSTW jest odpowiedzialna także za promocję turystyki Miasta Szczecin. Ponadto, spółka administruje szczecińskie nabrzeża i port jachtowy zlokalizowany w centrum miasta. Od 2020 roku Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia stała się operatorem hali widowiskowo-sportowej Netto Arena w Szczecinie.
www.zstw.szczecin.pl

 

 

 

 

 

  • Główny sponsor portowy
  • Sponsor
  • Partner
  • Partner technologiczny
  • Partner medialny
  • Organizatorzy
  • Patron honorowy