Przejdź do treści

Organizatorzy

Miasto Szczecin
MIASTO SZCZECIN

Jedno z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich miast. Swoją jakość buduje przede wszystkim na przyrodzie, żeglarstwie i zieleni. Posiada niewątpliwy potencjał łączenia w sobie dynamiki i kreatywności metropolii oraz przestrzeń i spokój miejsca przyjaznego ludziom i naturze. W 2007 roku, po raz pierwszy, Szczecin był gospodarzem finału The Tall Ships Races. Wielkie Żaglowce powróciły w 2013 i 2017 roku (TTSR), a także w 2015 w ramach Regat Bałtyckich. 
www.szczecin.eu

 

cż

CENTRUM ŻEGLARSKIE

Centrum Żeglarskie to przyjazna przystań i wyjątkowe miejsce na żeglarskiej mapie Polski – przestrzeń zarówno dla jachtów i turystów, jak i dla tych, którzy chcą uczyć się żeglarstwa. Współorganizuje miejskie wydarzenia o charakterze morskim, dzięki którym można przeżywać prawdziwe żeglarskie emocje w Szczecinie.
www.centrumzeglarskie.pl

 

 

    saa

SZCZECIŃSKA AGENCJA ARTYSTYCZNA

Szczecińska Agencja Artystyczna jest miejską instytucją kultury organizującą wydarzenia o charakterze kulturalnym, artystycznym i rozrywkowym. Jest jedną z najstarszych polskich agencji artystycznych. Odpowiada za organizację największych w Szczecinie imprez masowych. 
www.saa.pl

 

  zstw

ŻEGLUGA SZCZECIŃSKA TURYSTYKA WYDARZENIA

Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia zajmuje się m.in. administrowaniem nadodrzańskimi bulwarami i nabrzeżami. Prócz tego Spółka prowadzi sezonową wypożyczalnię niewielkich motorówek dla mieszkańców i turystów. Od roku 2016 pośród zadań realizowanych przez Żeglugę Szczecińską znalazły się także promocja turystyki (w tym prowadzenie Centrów Informacji Turystycznej) oraz organizacja imprez. Działalność eventowa opiera się na kompleksowej organizacji wydarzeń w przestrzeni miejskiej (m.in. na Alei Kwiatowej i Wałach Chrobrego).
www.zstw.szczecin.pl

 

 

 

 

 

  • Główny sponsor portowy
  • Sponsor
  • Partner
  • Partner technologiczny
  • Organizatorzy
  • Partner medialny