Przejdź do treści

Aktualności / Jak zabawa, to na Łasztowni

21.08.2022

Wzdłuż nabrzeża niesie się fala dźwięku i tłum ludzi. W oddali przeplatają się ze sobą odgłosy śmiechu, muzyki i feria kolorowych świateł. W powietrzu czuć aromat serwowanych potraw. Do tego dmuchańce, wesołe miasteczko i dwie strefy animacji od naszych partnerów.

Zabawa (nie tylko) dla najmłodszych

Łasztownia, nowe serce miasta, podczas Żagli stało się centrum najlepszej zabawy. To tutaj znajdziecie niesamowite wesołe miasteczko Holiday Park Szczecin. Karuzele, trampoliny i masa innych atrakcji sprawią, że świetnie się zabawicie. W tym miejscu będziecie mieć również niepowtarzalną okazję, aby obejrzeć panoramę Szczecina z największego koła młyńskiego. Zabawa w wesołym miasteczku potrwa do godziny 23:00.

Na Bulwarze Gdyńskim, znajdziecie atrakcje dla najmłodszych. Dwie strefy animacji – jedna Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, druga – Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, zagwarantują Waszym pociechom chwile wspaniałej zabawy. Strefy będą dostępne do godziny 20:00.

Ostatnia szansa na zwiedzenie jednostek

Wciąż macie również okazję do wejścia na pokład jednostek. Na prawym brzegu swoje pokłady udostępniły Planeta I i Lodołamacz RZGW – TARPAN. Spieszcie się, macie czas do godziny 20:00.

Strefa food trucków i wspaniała muzyka na żywo

Jeśli szalona zabawa sprawi, że poczujecie zmęczenie i konieczność podładowania baterii, to najlepiej będzie to zrobić w strefie Food Trucków. Tutaj skosztujecie aromatycznych potraw z całego świata. Jest coś na ostro i słodko. Strudzeni wędrówką, tuż obok będziecie mogli napić się zimnego piwa. Food tracki i tawerny piwne będą czynne do godziny 23:00.

Idealnym zakończeniem niedzieli są koncerty. Scena na Łasztowni rozbrzmiewa muzyką różnych gatunków. Wieczorem wystąpi Grzegorz Hyży z zespołem. Koncerty będą trwać do godziny 21:00.

Jeśli jeszcze Was tu nie było, to nie czekajcie ani chwili dłużej. Widzimy się na Łasztowni!

Jak zabawa, to na Łasztowni